Forum A2B

Print Friendly, PDF & Email

Forum A2B

Rozwój współczesnej gospodarki w dużym stopniu uzależniony jest od innowacyjnych rozwiązań systematycznie wdrażanych we wszystkich gałęziach przemysłu. Od wielu lat obserwuje się narastające zapotrzebowanie na nowe rozwiązania dla przedsiębiorstw walczących o przewagę konkurencyjną. Ale brakowało zdolności przetworzenia realnych osiągnięć nauki w produkty, możliwe do zastosowania bezpośrednio w przemyśle.

Właśnie dlatego opracowalismy specjalistyczny mechanizm kojarzenia potrzeb badawczych, rozwojowych i produktowych przedsiębiorstw oraz oferty możliwości prowadzenia badań ze strony zespołów naukowych w całym kraju. To właśnie forum Akademia dla Biznesu (FORUM A2B), działające w obszarze Nanotechnologii oraz Life Science.

Model współpracy oraz komercjalizacji wyników prac badawczych pomiędzy Wrocławskim Centrum Badań EIT+ oraz przedsiębiorcami został zaakceptowany przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego w dniu 16 lutego 2011 r.

Zobacz: oficjalna strona internetowa ForumA2B

Schemat Forum Akademia dla Biznesu (Forum A2B) – pobierz (link przenosi do pliku w dużej rozdzielczości, który można pobrać na komputer)

Autor: Wrocławskie Centrum Badań EIT+, Opublikowano: 20.02.2015
plusfontminusfontreloadfont