Key Account Manager w Dziale Rozwoju Biznesu

Obecnie poszukujemy Kandydata na stanowisko:
Key Account Manager
do Działu Rozwoju Biznesu

nr ref.: KAM/5/2018.
Miejsce pracy: praca na obszarze połowy Polski

Główne zadania i obowiązki:
• Realizacja założonego celu sprzedażowego.
• Pozyskiwanie Klientów i budowanie relacji z Klientami.
• Realizacja procesu sprzedaży i obsługa Klienta.
• Identyfikacja potrzeb rynkowych (szczególnie w zakresie posiadanego potencjału laboratoryjnego i naukowo – badawczego).
• Identyfikacja potencjalnych Klientów, w tym określanie segmentów i charakterystyki potencjalnych
• Klientów.
• Organizacja spotkań z Klientami.
• Reprezentowanie i promocja Spółki na zewnątrz, udział w organizacji eventów, konferencji i innych
• działań na rzecz promocji Spółki.
• Dbałość o najwyższe standardy obsługi klienta oraz wizerunek firmy.
• Opracowywanie analiz rynku i analiz sprzedażowych.
• Opracowanie dokumentacji kontraktowej.
• Udział w tworzeniu i aktualizacji baz danych o kontrahentach.

Wymagania na stanowisku:
• Wykształcenie min. wyższe magisterskie inżynierskie o profilu: Fizyka, Chemia, Biologia, lub kierunki pokrewne.
• Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku poparte sukcesami.
• Bardzo dobra organizacja pracy i zorientowanie na realizację celu.
• Praktyczna znajomość zagadnień z obszaru technik sprzedaży i negocjacji.
• Mile widziana wiedza i doświadczenie z obszaru zarządzania własnością intelektualną oraz komercjalizacji wyników prac badawczych.
• Wysokie rozwinięte zdolności komunikacyjne.
• Odpowiedzialność za wykonywane obowiązki.
• Dobra obsługa programów pakietu Microsoft Office.
• Znajomość języka angielskiego.
• Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych.
• Prawo jazdy kat. B

Kandydatom oferujemy:
• Zatrudnienie na umowę o pracę.
• Pracę w organizacji naukowo-badawczej nastawionej na realizację innowacyjnych, prestiżowych projektów badawczo-rozwojowych.
• Rozwój umiejętności i zdobycie cennych doświadczeń zawodowych.

Aplikacje należy przesyłać na adres: rekrutacja@eitplus.pl w tytule wpisując nr ref.: KAM/5/2018.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie przez firmę Wrocławskie Centrum Badań EIT+ Sp. z o. o., ul. Stabłowicka 147, 54-066 Wrocław (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.). Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”.

lub (w przypadku zainteresowania udziałem także w przyszłych rekrutacjach):
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę Wrocławskie Centrum Badań EIT+ Sp. z o. o., ul. Stabłowicka 147, 54-066 Wrocław (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.). Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”.

Jednocześnie informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Wrocławskie Centrum Badań EIT+ sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Stabłowicka 147. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji a także – w przypadku wyrażenia zgody – dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Autor: bbocian, Opublikowano: 17.05.2018
plusfontminusfontreloadfont