Inżynier Badań w Laboratorium Cytometrii Przepływowej

Obecnie poszukujemy Kandydata na stanowisko
Miejsce pracy: Wrocław
nr ref. IB/LCP/2018

Główne zadania i obowiązki:
• Wykonywanie badań w ramach zleceń komercyjnych oraz projektów badawczych.
• Opracowanie oraz interpretacja wyników badań.
• Pozyskiwanie projektów badawczych zgodnych z obszarem badawczym Laboratorium Cytometrii Przepływowej.
• Poszerzanie portfolio usług badawczych Laboratorium Cytometrii Przepływowej.

Kwalifikacje zawodowe:
• Wykształcenie min. wyższe w obszarze biologia lub biotechnologia; pożądany stopień doktora nauk biologicznych lub medycznych.
• Co najmniej dwuletnie doświadczenie z zakresu cytometrii przepływowej (obsługa cytometru, planowanie badań, przygotowanie materiału do analizy, analiza wyników).
• Doświadczenie z zakresu hodowli komórkowych.
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
• Mile widziana wiedza z zakresu immunologii.
• Mile widziane uprawnienia do wykonywania badań na zwierzętach (myszy laboratoryjne).
• Umiejętność obiektywnej analizy danych i rozwiązywania problemów.
• Dobra organizacja pracy.
• Samodzielność, dokładność i zaangażowanie.

Poszukujemy kandydatów na etapie R1- First Stage Researcher lub R2 -Recognised Researcher-zgodnie z europejską klasyfikacją etapów kariery badawczej).

Kandydatom oferujemy:
• Zatrudnienie na umowę o pracę.
• Pracę w nowoczesnym laboratorium naukowo-badawczym.
• Możliwości rozwoju kompetencji zawodowych poprzez udział w badaniach wykorzystujących najnowszą aparaturę i metody badawcze.

Aplikacje należy przesyłać na adres: rekrutacja@eitplus.pl w tytule wpisując nr ref. IB/LCP/2018

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie przez firmę Wrocławskie Centrum Badań EIT+ Sp. z o. o., ul. Stabłowicka 147, 54-066 Wrocław (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.). Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”.

lub (w przypadku zainteresowania udziałem także w przyszłych rekrutacjach):
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę Wrocławskie Centrum Badań EIT+ Sp. z o. o., ul. Stabłowicka 147, 54-066 Wrocław (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.). Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Wrocławskie Centrum Badań EIT+ sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Stabłowicka 147. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji a także – w przypadku wyrażenia zgody – dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Autor: bbocian, Opublikowano: 13.06.2018
plusfontminusfontreloadfont