„Miasto Zdrowia” w Kampusie Pracze – nowoczesne rozwiązania medyczne dla województw, regionów i miast

Print Friendly, PDF & Email

„Miasto Zdrowia” w Kampusie Pracze – nowoczesne rozwiązania medyczne dla województw, regionów i miast

Miasto Zdrowia to cykl 10 konferencji, prowadzonych przez specjalistów Comarch Healthcare i gości, który ma na celu przybliżenie koncepcji nowoczesnej opieki medycznej realizowanej przez współpracę ośrodków zdrowia z organami administracji samorządowej, dzięki rozwiązaniom informatycznym.

W trakcie szkoleń uczestnicy mają możliwość uzyskania profesjonalnej wiedzy m.in. na temat kompleksowego podejścia do systemu ochrony zdrowia, ekosystemu produktów i usług „Miasta Zdrowia”, regionalnych platform wymiany danych medycznych popartej przykładami wdrożeń.

Wrocławskie „Miasto Zdrowia” jest objęte Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Dolnośląskiego Cezarego Przybylskiego, Dziekana Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, dr hab. Joanny Rosińczuk, prof. nadzw..

Na bezpłatne szkolenie, które odbędzie się w dniu 18 września w siedzibie Wrocławskiego Centrum Badań EIT+ Sp. z o.o., zapraszamy w szczególności pracowników administracji publicznej, personel medyczny, a także przedstawicieli ośrodków naukowo-badawczych.

Załączniki do pobrania

Plik Rozmiar pliku Data dodania
Miasto Zdrowia - AgendaMiasto Zdrowia - Agenda 275 KB 11.09.2015

Autor: , Opublikowano: 11.09.2015
plusfontminusfontreloadfont