Wynajem powierzchni laboratoryjnej

Print Friendly, PDF & Email

Wynajem powierzchni laboratoryjnej

Oferujemy firmom zarówno małe powierzchnie laboratoryjne i biurowe do rozwoju mikro spółek technologicznych, jak i powierzchnie dedykowane centrom B+R dużych firm. EIT+ umożliwia dostęp do wszystkich laboratoriów i jest nastawiony na świadczenie usług badawczych. To wygodne rozwiązanie, które umożliwia klientom outsourcing i obniżenie kosztów działalności dzięki wykorzystaniu w ramach zleconych potrzeb usług badawczych.

Łączna powierzchnia, którą przeznaczamy na wynajem to około 2 000 m2. Wnętrza te są wyposażone w nowoczesne meble laboratoryjne, dygestoria, i podstawowy sprzęt laboratoryjny. Istnieje możliwość na wyłączne potrzeby sprzetu specjalistycznego czy dostęp godzinowy do laboratoriów EIT+.

Możliwe jest uczestnictwo przy pomiarach wraz z operatorem i wiele innych udogodnień, które zapewnia bliskość EIT+, takich jak dostęp do wydarzeń naukowych i popularyzujących naukę czy wynajem salek konferencyjnych.

W zależności od potrzeb jesteśmy w stanie dostosować wyposażenie pod wymagania konkretnego klienta, a także organizować i prowadzić centrum B+R pod potrzeby klienta biznesowego.

Oferta wynajmu pomieszczeń czystych w Laboratorium Nanotechnologii Struktur Półprzewodnikowych Wrocławskiego Centrum Badań Eit+

Nasi najemcy

Kontakt

Departament Rozwoju Biznesu   tel. 71 720 16 45

Załączniki do pobrania

Plik Rozmiar pliku Data dodania
oferta wynajmu powierzchni typu cleanroomoferta wynajmu powierzchni typu cleanroom 274 KB 10.11.2016

Autor: Wrocławskie Centrum Badań EIT+, Opublikowano: 11.02.2015
plusfontminusfontreloadfont