Patrycja Radek

Print Friendly

Patrycja Radek

Koordynator Program Manager ds. Projektów Strategicznych

_LGI6774

Od czerwca 2011 r. związana z Departamentem Rozwoju Biznesu Wrocławskiego Centrum Badań EIT+, gdzie odpowiada za strategiczny rozwój biznesowy firmy, budowanie polityki sprzedaży usług, kreowanie polityki marketingowej i promocyjnej spółki.

Absolwentka Wydziału Chemicznego Politechniki Wrocławskiej (specjalność: Biotechnologia) oraz Wydziału Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej (specjalność: Zarządzanie i Marketing). Certyfikowany menedżer projektów zgodnie ze standardem International Project Management Association. Certyfikowany trener biznesu. Absolwentka Programu TOP500 Innovators na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley organizowanego przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Po ukończeniu studiów przez sześć lat współtworzyła oddział niemieckiej firmy Technische Akademie Wuppertal, gdzie była odpowiedzialna za budowanie wizerunku firmy na rynku polskim, marketing i sprzedaż usług eksperckich.

Poza zawodowymi jej pasje to badminton, wspinaczka, żeglarstwo, sztuka i literatura, a także rozwój osobisty i psychologia.

Autor: , Opublikowano: 26.05.2015
plusfontminusfontreloadfont