Specjalista ds. Prawnych

Obecnie poszukujemy Kandydata na stanowisko

Nr ref: P/4/2018
Miejsce pracy: Wrocław

który będzie odpowiedzialny za bieżącą obsługę prawną i udzielanie wsparcia prawnego innym działom Spółki

Główne zadania i obowiązki:
• Opracowywanie oraz opiniowanie umów, listów intencyjnych, a także innych porozumień
i dokumentów spółki.
• Dokonywanie interpretacji postanowień umów już zawartych w ramach działalności Spółki.
• Opiniowanie pod względem prawnym bieżących problemów prawnych, w tym decyzji operacyjnych oraz sporządzanie opinii prawnych w tym zakresie.
• Wspieranie spółki w zakresie bieżącego doradztwa prawnego.

Kwalifikacje zawodowe:
• Wykształcenie wyższe prawnicze.
• Kilkuletnie doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych.
• Znajomość prawa cywilnego, prawa handlowego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa własności intelektualnej, a także prawa finansów publicznych oraz prawa zamówień publicznych.
• Dobra znajomość języka angielskiego.
• Odpowiedzialność, dokładność, umiejętność jasnego i precyzyjnego formułowania myśli.
• Samodzielność i dobra organizacja pracy.
• Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne.
• Uprawnienia radcy prawnego/adwokata będą dodatkowym atutem.

Kandydatom oferujemy:
• Zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat.
• Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udziału w interesujących projektach.
• Pracę w organizacji naukowo-badawczej nastawionej na realizację innowacyjnych, prestiżowych projektów badawczo-rozwojowych.

Aplikacje należy przesyłać na adres: rekrutacja@eitplus.pl w tytule wpisując nr ref.: Nr ref: P/4/2018
Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę Wrocławskie Centrum Badań EIT+ Sp. z o. o., ul. Stabłowicka 147, 54-066 Wrocław (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.). Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”.
Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Autor: bbocian, Opublikowano: 06.04.2018
plusfontminusfontreloadfont