Inżynier Procesu w Laboratorium Nanotechnologii Struktur Półprzewodnikowych i Mikroobróbki Laserowej

Obecnie poszukujemy Kandydata na stanowisko:
Inżynier Procesu
w Laboratorium Nanotechnologii Struktur Półprzewodnikowych
i Mikroobróbki Laserowej

Nr ref: IP/ML/10/2017
Miejsce pracy: Wrocław

Główne zadania i obowiązki:
• Realizacja zleceń komercyjnych w zakresie obsługi urządzeń laboratoryjnych, w szczególności systemów obróbki laserowej, fotolitografii oraz napylarki (także w laboratorium o podwyższonej czystości).
• Obsługa i nadzór nad aparaturą badawczą.
• Utrzymywanie właściwego stanu technicznego powierzonej aparatury badawczej laboratorium.
• Współpraca z działem technicznym wewnątrz organizacji.
• Pomoc w utrzymaniu operacyjności laboratoriów.

Kwalifikacje zawodowe:
• Wykształcenie techniczne (średnie lub wyższe).
• Doświadczenie w pracy związanej z obsługą i utrzymaniem aparatury naukowo-badawczej.
• Doświadczenie w pracy w laboratorium.
• Rzetelność, skrupulatność i cierpliwość.

Kandydatom oferujemy:
• Zatrudnienie na umowę o pracę.
• Pracę w nowoczesnym laboratorium naukowo-badawczym.
• Możliwości rozwoju kompetencji zawodowych poprzez udział w badaniach wykorzystujących nowoczesne techniki i najnowszą aparaturę badawczą.

Aplikacje należy przesyłać na adres: rekrutacja@eitplus.pl w tytule wpisując nr ref.: IP/ML/10/2017

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę Wrocławskie Centrum Badań EIT+ Sp. z o. o., ul. Stabłowicka 147, 54-066 Wrocław (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.). Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”.
Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Autor: bbocian, Opublikowano: 23.10.2017
plusfontminusfontreloadfont