MIT Enterprise Forum Poland wydłuża termin nadsyłania aplikacji

Print Friendly, PDF & Email

MIT Enterprise Forum Poland wydłuża termin nadsyłania aplikacji

Jeszcze do 10 marca br. trwa nabór do programu akceleracyjnego dla startupów technologicznych – MIT Enterprise Forum Poland, w ramach którego młodzi przedsiębiorcy otrzymają m.in. wsparcie Wrocławskiego Centrum Badań EIT+ oraz największych polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw.Termin nadsyłania aplikacji został wydłużony, ponieważ akcelerator nawiązał współprace z CVC Capital Partners, dzięki temu najciekawsze startupy będą miały szansę na wygranie 100 000 złotych na rozwój działalności.

Konkurs CVC Young Innowator Award

To już druga edycja konkursu Young Innovator Awards realizowana przez CVC Capital Partners. W 2017 roku pierwsze miejsce w konkursie zajął startup ScienceBioTech tworzący nowatorskie rozwiązania wykorzystywane w leczeniu złamań kości. Drugą nagrodę otrzymali twórcy aplikacji Dr. Barbara, która tworzy diety dla osób przewlekle chorych w oparciu o szczegółowy wywiad i bieżącą analizę wyników badań krwi. Konkurs jest po raz pierwszy konkurs realizowany w ramach akceleratora MIT Enterprise Forum Poland. W tym roku na zwycięzcę czeka nagroda w wysokości 100 000 złotych. W rywalizacji wezmą udział przedstawiciele startupów technologicznych, które zakwalifikują się do programu i spełnią wymogi regulaminowe konkursu. Beneficjentem nagrody może być innowacyjne przedsięwzięcie przedstawione przez młodego przedsiębiorcę (poniżej 30 roku życia), które – poza wysokim potencjałem technologicznym – cechuje się  wysoką użytecznością społeczną.

Program akceleracyjny dla startupów

Startupy, które chcą wziąć udział w 4. edycji akceleracji MIT Enterprise Forum Poland i powalczyć o 100 tysięcy złotych na rozwój działalności, mogą aplikować do programu do 10 marca za pośrednictwem strony internetowej www.mitefpoland.org.

Autor: Klaudia Piątek, Opublikowano: 27.02.2018
plusfontminusfontreloadfont