Konferencja „Dolny Śląsk-Brandenburgia: mikrosystemy, optyka, sensory – potencjał dla rozwoju i współpracy”, 8 czerwca 2017 r.

Print Friendly, PDF & Email

Konferencja „Dolny Śląsk-Brandenburgia: mikrosystemy, optyka, sensory – potencjał dla rozwoju i współpracy”, 8 czerwca 2017 r.

Zapraszamy do udziału w bezpłatnej konferencji „Dolny Śląsk-Brandenburgia: mikrosystemy, optyka, sensory – potencjał dla rozwoju i współpracy”, która odbędzie się w czwartek 8 czerwca 2017 roku w Q Hotel Wrocław Plus przy ul. Zaolziańskiej 2 we Wrocławiu.

Podczas spotkania zostaną przedstawione kompetencje badawczo-rozwojowe jednostek z Dolnego Śląska i Brandenburgii oraz dobre przykłady komercjalizacji wyników badań naukowych. Wydarzenie stworzy również przestrzeń dla wymiany informacji, dyskusji i kooperacji pomiędzy przedsiębiorcami, przedstawicielami instytucji naukowo-badawczych Brandenburgii i Dolnego Śląska. Konferencji towarzyszyć będzie wystawa prezentująca ofertę firm i jednostek badawczych z obydwu regionów. Wrocławskie Centrum Badań EIT+ będzie reprezentowane przez prof. dr. hab. Detlefa Hommela, który wystąpi z prezentacją „Nanotechnologia we Wrocławskim Centrum Badan EIT+:  Potencjał na współpracę polsko-niemiecką„. 

Konferencja organizowana jest przez Ministerstwo Gospodarki i Energii Brandenburgii we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego.

Zgłoszenia:

Poprzez formularz kontaktowy, który należy przesłać po wypełnieniu na adres wojciech.wiejacki@dolnyslask.pl; anna.kowalska-piskorz@umwd.pl w terminie do 2 czerwca br.

Termin:

8 czerwca 2017 r., Wrocław

Program:

Program konferencji

Osoba do kontaktu:

Wojciech Wiejacki, Wydział Promocji Gospodarczej i Inwestycyjnej,

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego,

tel.: +48 71 776 98 71, email: wojciech.wiejacki@dolnyslask.pl

www.umwd.dolnyslask.pl

Załączniki do pobrania

Plik Rozmiar pliku Data dodania
formularzformularz 116 KB 9.05.2017
PROGRAM plPROGRAM pl 406 KB 9.05.2017

Autor: Klaudia Piątek, Opublikowano: 11.05.2017
plusfontminusfontreloadfont