III Konferencja Zarządzania Projektami

Print Friendly, PDF & Email

III Konferencja Zarządzania Projektami

Trzecia konferencja. Dwa dni. Jeden cel: wymiana najlepszych praktyk, doświadczeń oraz zdobywanie wiedzy. W tym roku po raz trzeci wrocławski oddział Project Management Institute organizuje konferencję Zarządzania Projektami, którą Wrocławskie Centrum Badań EIT+ objęło swoim Patronatem. Tematem przewodnim konferencji są „Projekty okiem praktyka”.

Program konferencji został ułożony w taki sposób, aby zapewnić różnorodność tematyczną. Pierwszego dnia odbędą się prelekcje praktyków biznesu oraz doświadczonych Kierowników Projektów. Swoją wiedzą podzielą się, m.in. Maciej Bodych z Whitecom, Lyubomyr Humetskyy z SoftServe oraz Grzegorz Szałajko. Nasza konferencja to także warsztaty, które odbędą się drugiego dnia. Dzięki zainteresowaniu profesjonalnych trenerów udało się nam przygotować warsztaty, które w sposób praktyczny umożliwią przekazywanie wiedzy i najnowszych zagadnień związanych z zarządzaniem projektami. Warsztaty zostały podzielone na 5 ścieżek.

Tak było w zeszłym roku:

Sukces pierwszej i drugiej edycji konferencji utwierdziły nas w przekonaniu, że takie spotkania są potrzebne nie tylko osobom z Dolnego Śląska, ale także gościom i uczestnikom z całej Polski- mówi Ewa Serwa. Spotkanka dają możliwość poznania osób z branży, nawiązania nowych kontaktów. To także źródło nowej wiedzy – dodaje Daria Ostrowska.

Konferencja odbędzie się w dniach 19-20 maja 2016 roku w Silver Tower we Wrocławiu. Skierowana jest do wszystkich miłośników zarządzania projektami, którzy chcą poszerzyć swoje kompetencje oraz wymienić doświadczeniami. To także wspaniała okazja do dyskusji z prelegentami oraz możliwość poznania najnowszych trendów w zarządzaniu projektami i zdobycia inspiracji do dalszych działań.

Więcej informacji oraz zapisy znajdują się na stronie PMI Wrocław

Autor: Wrocławskie Centrum Badań EIT+, Opublikowano: 18.04.2016
plusfontminusfontreloadfont