EIT+ na Międzynarodowych Targach Hannover Messe 2016

Print Friendly, PDF & Email

EIT+ na Międzynarodowych Targach Hannover Messe 2016

W dniach 25-29 kwietnia 2016 r. odbywają się Międzynarodowe Targi Technologii, Innowacji i Automatyki – Hannover Messe 2016. Krajem partnerskim tegorocznej edycji targów jest USA.

Polski potencjał gospodarczy prezentowany jest na stoisku, koordynowanym przez Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Niemczech. Oprócz EIT+ Wrocław reprezentują: Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej oraz Wrocławski Park Technologiczny. W targach, w ramach stoiska polskiego, uczestniczą również: Polskie Stowarzyszenie Elektroinstalacyjne, Polska Izba Gospodarcza Elektotechnik, Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Kostrzyńsko-słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Centrum Obsługi Eksportera i Importera, Urząd Miasta Szczecin.

image4

Targi Hannover Messe 2016 to najważniejsza światowa impreza targowa z zakresu technologii dla przemysłu, na którą składa się ponad 100 wydarzeń, obejmujące branże:

  • Industrial Automation – Automatyzacji Produkcji i Procesów oraz Systemy Automatyzacji
  • Digital Factory – Zintegrowanych Procesów Przemysłowych oraz Systemów Informatycznych i Telekomunikacyjnych
  • Energy – Wytwarzania Energii Źródeł Konwencjonalnych i Odnawialnych, Zaopatrzenia w Energię oraz Przesył i Dystrybucja Energii
  • Industrial Supply – Dostaw Materiałów do Produkcji oraz Komponentów i Systemów dla Przemysłów Pojazdów Mechanicznych, Maszynowego i Urządzeń Przemysłowych
  • Research & Technology – Prac Badawczo-Rozwojowe i Transferu Technologii

image3

Zeszłoroczna edycja targów przyciągnęła ponad 220 tysięcy gości z 70 krajów. Liczba zgłoszonych wystawców w tym roku przekroczyła 6500.

Więcej informacji: www.hannovermesse.de

Autor: Wrocławskie Centrum Badań EIT+, Opublikowano: 27.04.2016
plusfontminusfontreloadfont