Kontakty

Print Friendly, PDF & Email

Kontakty

Wrocławskie Centrum Badań EIT+

ul. Stabłowicka 147
54-066 Wrocław

NIP: 894-293-00-22 | REGON: 020671635 | KRS: 0000300736

PUNKT PRZYJĘCIA PRÓBEK

ul. Stabłowicka 147
54-066 Wrocław, Budynek Nr 1 /pomieszczenie przyjęcia próbek/

 

Biuro zarządu

  telefon: +48 71 720 16 02
fax: +48 71 720 16 00
  e-mail: biuro@eitplus.pl
 

KIEROWNIK BIURA ZARZĄDU

  Jolanta Czajkowska – Patyna
  e-mail:
Jolanta.Czajkowska-Patyna@eitplus.pl
 

STARSZY SPECJALISTA DS. OBSŁUGI BIURA ZARZĄDU

  Katarzyna Stolarz
  e-mail:
Katarzyna.Stolarz@eitplus.pl
 

Dział rozwoju biznesu

kierownik działu rozwoju biznesu

  Urszula Mikiewicz
  telefon:
+48 71 73 42 04
  e-mail:
Urszula.Mikiewicz@eitplus.pl
 

key account managers

  dr inż. Katarzyna Koclęga
  telefon:
+48 8 71 734 72 03
  e-mail:
Katarzyna.Koclega@eitplus.pl
 
  Paweł Paszkowski
  telefon:
+48 8 71 734 72 09
  e-mail:
Pawel.Paszkowski@eitplus.pl
 
  dr inż. Aleksandra Borek
  telefon:
+48 8 71 734 72 03
  e-mail:
Aleksandra.Borek@eitplus.pl
 

DZIAŁ ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ

Kierownik Działu Zarządzania Jakością

  Anna Krawczuk
  telefon:
+48 71 734 7146
  e-mail:
jakosc@eitplus.pl
 

BIOBANK WROCŁAWSKIEGO CENTRUM BADAŃ EIT+

KIEROWNIK BIOBANKU

  dr n. med. Irena Duś-Ilnicka
  telefon:
+48 510 132 637
  e-mail:
biobank@eitplus.pl, www.biobank.eitplus.pl
 

MEDIA

Marketing i Public Relations Manager

  Klaudia Piątek
  telefon:
+48 71 519 65 32
  e-mail:
komunikacja@eitplus.pl

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

plusfontminusfontreloadfont